Трудове навчання

6 клас Перегляди: 3162
Купити
Трудове навчання. 6 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Перун"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Вступне слово.

 

Праця — це джерело всіх цінностей і багатства, що створює людство. Кожна людина своєю чесною, сумлінною і наполегливою працею робить внесок у розвиток господарства країни.

Значна частина роботи в промисловості, сільському господарстві, а також у сфері побуту виконується різноманітними машинами. Ціла група з них може працювати певний час без участі людини. Такі машини отримали назву автомати, а виробництво, в якому їх застосовують, — автоматизоване.

Проте навіть на таких підприємствах людина вручну обслуговує і налагоджує механізми, машини та автомати. Автомобілі, трактори, тепловози, електровози, комбайни та інші машини ще не можуть працювати без людини.

Добре працювати в промисловості та сільськогосподарському виробництві або в сфері обслуговуючої праці може той, хто має широкі знання з основ наук, досконало володіє ручними і механізованими інструментами, вміє керувати машинами, працювати на верстатах.

На уроках трудового навчання ви дізнаєтеся багато цікавого, навчитеся проектувати та виготовляти корисні вироби. У навчальних майстернях ви ознайомитесь із різними конструкційними матеріалами, засвоїте прийоми обробки матеріалів ручним і механізованим інструментом, ознайомитеся з основами машинознавства, електротехніки, навчитесь виготовляти вироби з листового металу, дроту і деревини, працювати на свердлильному верстаті.

На шкільній навчально-дослідній ділянці ви навчитесь вирощувати овочеві культури.

Сумлінно оволодівайте знаннями і вміннями, творчо працюйте. Це допоможе вам свідомо підготуватись до вибору майбутньої професії та праці в господарствах країни. Підручник, який ви тримаєте в руках, стане вам надійним помічником.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_6_madzigon.pdf
Дата 10.05.2014 17:15:00 Размер файла 9 MB Завантажити 15

Схожі матеріали (за тегом)