Основи здоров'я

6 клас Перегляди: 3711
Купити
Основи здоров'я. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 144
• Формат файлу: pdf 

 

 

Юний друже!

 

Ти й далі навчаєшся дбати про своє здоров’я. Дослухаєшся до порад батьків і вчителів, друзів, займаєшся у спортивних секціях, різних гуртках, ходиш у туристичні походи. А ще читаєш книжки. Цей підручник допоможе тобі зміцнити здоров’я, вибрати свій шлях до здорового способу життя.

Із підручника ти більше дізнаєшся про навколишнє середовище, яке сприяє чи шкодить здоров’ю, природні чинники здоров’я.

Ти вступаєш у новий етап свого життя - підлітковий вік. Зберегти і зміцнити здоров’я тобі допоможе інформація про особливості розвитку дівчат і хлопців, про харчування й особисту гігієну.

Ти дізнаєшся, як впливають на здоров’я корисні і шкідливі звички, зрозумієш шкідливість сигарет, алкоголю, наркотичних і токсичних речовин. Дізнаєшся більше про ВІЛ/СНІД та як уберегтися від ВІЛ-інфекції. Навчишся бути милосердним до ВІЛ-позитивних людей.

Сподіваємося, що підручник допоможе тобі уникати небезпеки у повсякденному житті, правильно діяти в небезпечних ситуаціях. Навчишся також надавати першу допомогу.

Підручник підкаже, як розв’язувати конфлікти. Ти більше дізнаєшся про спілкування з однолітками, друзями, батьками, старшими.

Підручник складається з таких розділів: «Життя і здоров’я людини», «Фізична складова здоров’я», «Соціальна складова здоров’я», «Психічна і духовна складові здоров’я». Додаткову інформацію ти прочитаєш у рубриці «Для допитливих». «Словничок», «Цікаво знати, що...», «Факти», «Лікар радить», «Психолог радить» допоможуть опанувати знання й набути життєвих навичок, а перевірити їх -запитання і завдання «Перевір себе».

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_6_boychenko.pdf
Дата 30.04.2014 23:19:00 Размер файла 11 MB Завантажити 19

Схожі матеріали (за тегом)