Історія стародавнього світу

6 клас Перегляди: 5440
Купити
Історія стародавнього світу. Підручник для 6 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Подорож у минуле.

 

Ви ніколи не мріяли про те, щоби здійснити подорож у минуле? Скористуватися машиною часу й поринути в сиву давнину? Обіцяю, це буде захоплююча пригода. Торік, у 5 класі, ви гортали сторінки історії нашої країни, яка є складовою минулого всього людства. А нині ми вирушаємо в ті часи, коли на планеті з'явилися перші істоти, виникло людське суспільство (сукупність людей, об’єднаних прагненням вижити), утворилися перші держави. Ці події відбувалися протягом мільйонів років. Їх вивчає особлива наука - історія Стародавнього світу, що є найпершою складовою Всесвітньої історії. Отже, цей підручник буде вашим компасом для далекої подорожі, але ним необхідно вміти користуватися.

Щоб не збитися з правильного шляху, на уроці потрібно прочитати параграф, що має певну назву. Зміст параграфа поділено на окремі частини, які також мають свої номер і назву, — кожна з них буде сходинкою в давнину. В оповіді про події минулого виділені імена історичних осіб, назви місця події та дати, а також деякі нові, незнайомі слова — терміни. Пояснення нових понять подаються на берегах сторінки. Висновки виділені курсивом. Таким же шрифтом позначені слова або речення, що мають особливе значення.

Прочитавши параграф, спробуйте дати відповіді на запитання та виконати завдання, подані наприкінці тексту. Якщо це виявиться складно, значить ви були неуважні під час нашої подорожі. Слід просто прочитати параграф ще раз. Особливу увагу зверніть на дати, без них ви не зрозумієте, у якому часі перебуваєте, і не зможете відшукати в минулому цікаві події та потрібних вам людей.

Запитання, що змушують згадати попередні параграфи, допоможуть вам краще засвоїти набуті знання. Завершують підручник хронологічна таблиця, словник термінів та уривки з історичних письмових джерел.

Отже, ви готові до мандрівки в минуле? Чудово! Ми вирушимо в захоплюючу подорож, яка триватиме протягом навчального року!

 

pdf.png pick_istoriya_starodavnogo_svitu_6_golovanov.pdf HOT
Дата 23.12.2013 20:29:00 Размер файла 18 MB Завантажити 118

Схожі матеріали (за тегом)