Українська література

6 клас Перегляди: 3567
Купити
Українська література. 6 клас. Підручник.

• Автор:
• Видавництво: "А.С.К."
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

З кожним роком ви дорослішаєте, пізнаєте життя в усій його складності, красі й розмаїтості. На шкільних заняттях ви відкриваєте таємниці природи, історії людства, мистецтва, математичних законів. Звичайно, вам у цьому допомагає найвеличніше досягнення й витвір людини — книга. У минулому році ви розпочали вивчення нового предмета — “Українська література”. Сподіваємося, що він став для вас одним із найулюбленіших.

Цей підручник допоможе продовжити захоплюючу мандрівку в чарівний світ художнього слова, відчувати й цінувати його глибину й багатство, дивитися на навколишній світ очима поета, розуміти його красу й небуденність.

Гадаємо, що незабутньою стане ваша зустріч із пісенною творчістю українського народу. На уроках літератури ви вслухаєтесь у закличну мелодію веснянок, відчуєте себе учасниками різдвяних обрядів і купальського свята, згадаєте лагідний матусин голос, що наспівував колискову. ,

Твори сучасних українських письменників і майстрів слова минулих століть привернуть увагу до вічних тем людського буття: добра і зла, гідності й ницості, героїки та зради, любові до людей, рідної землі та життя заради себе одного.

На сторінках підручника ви знайдете не лише твори, а й біографії видатних майстрів художнього слова. По-різному й непросто приходили вони в літературу, їхня особиста доля позначалася на творчості.

У підручнику ви прочитаєте листи-звернення до вас митців, які творять українську літературу в наші дні. Вони звертаються до кожного з вас із найкращими побажаннями. Замисліться над їхніми словами, візьміть у свою душу те, що співзвучне вашому серцю, вашим думкам, мріям і прагненням.

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_6_dudina.pdf
Дата 21.09.2013 20:09:00 Размер файла 8 MB Завантажити 13

Схожі матеріали (за тегом)