Our english

6 клас Перегляди: 4222
Купити
Наша англійська. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів (5 рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

У 6 класі ви продовжите навчатися спілкування англійською мовою. Разом з вашими ровесниками — Алі, Роном, Меган, Вірою, Сарою і Ліном — ви побуваєте у міжнародному літньому таборі відпочинку, де відвідаєте заняття різних гуртків і візьмете участь у подорожах. Виконуючи завдання, вміщені в підручнику і робочому зошиті, ви повторите лексику попереднього року навчання і підготуєтеся до розповіді про власні літні канікули.

Ви ознайомитеся з історією розвитку транспорту, порівняєте сучасні транспортні засоби і різні види подорожей, вивчите правила дорожнього руху, а також розробите власний маршрут кругосвітньої подорожі. Готуючись до неї, ви ознайомитеся з картою-схемою аеропорту і правилами поведінки в ньому, а також отримаєте поради, як слід поводитися у салоні літака, міжміському поїзді, міському транспорті. Подорожуючи, ви потраплятимете в екстремальні ситуації і навчитеся успішно виходити з них.

Щоб подорож була не лише пізнавальною, а й приємною, слід мати гарну фізичну форму. Працюючи з підручником, ви дізнаєтеся про принципи здорового харчування, навчитеся складати збалансоване меню і розробляти комплекс фізичних вправ, щоб мати міцне здоров'я.

Готуючись до подорожей, ви ознайомитеся з правилами поведінки за столом та із системою закладів громадського харчування у різних країнах, поговорите про улюблені страви, обміняєтеся рецептами їх приготування.

Опрацьовуючи навчальний матеріал, ви навчитеся проводити соціологічні опитування англійською мовою, складати групові психологічні портрети, порівнювати особливості характеру представників різних країн.

Багатьом з вас буде цікаво обговорити роль і місце моди в житті сучасної людини. Ви навчитеся описувати деталі одягу і прикраси, визначати характер людини за її одягом, а також спробуєте спрогнозувати моду майбутнього.

У розділі, присвяченому улюбленим заняттям, ви дізнаєтеся, які є музичні стилі та літературні жанри, а також подискутуєте про улюблених співаків, музикантів і письменників.

Отже, на вас чекають ваші улюблені герої. Тож перегортайте сторінку підручника і поринайте у світ пригод.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_6_birkun.pdf
Дата 20.09.2013 08:09:00 Размер файла 24 MB Завантажити 42

Схожі матеріали (за тегом)