Всесвітня історія Історія України

6 клас Перегляди: 5071
Купити
Всесвітня історія. Історія України. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Педагогічна Думка"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Шановні шестикласники та шестикласниці!

 

Ви тримаєте в руках шкільний підручник «Всесвітня історія. Історія України». У цьому році він стане вашим помічником у пізнанні першого і найдовшого періоду історії людства — історії стародавнього світу. З його допомогою ви довідаєтесь про те, як з’явились люди на Землі, як вони навчилися вирощувати хліб, обробляти метали, будувати міста, ознайомитесь також з історією давніх народів, видатними історичними діячами, дізнаєтеся про різноманітні історичні події. Також ви навчитеся складати розповідь за історичною картою, розпізнавати зміст та значення пам’яток минувшини, аналізувати різноманітні історичні джерела та багато іншого.

Досягти очікуваного результату уроку допоможуть спеціально розроблені запитання та завдання, розміщені перед текстом параграфа, а також усередині й після нього. Аби виконати деякі завдання, потрібно не лише зрозуміти прочитане, а й подумати, поміркувати, а в разі потреби — звернутися по консультацію до вчителя. Дослідницькі завдання підручнника передбачають самостійний пошук знань на підставі аналізу історичних джерел, пам’яток культури, історичних карт тощо.

Важливим на уроці історії є вміння співпрацювати з однокласниками в парах і малих групах та під час обговорення завдання в загальному колі. Щоб така робота була успішною і принесла результат, потрібно дотримуватися відповідних правил, які розміщені на сайті інтернет-підтримки підручника.

Під час читання тексту підручника визначайте в ньому головні думки. Особливу увагу звертайте на виділені в тексті синім кольором та курсивом факти, поняття, імена видатних осіб, дати. Натрапивши на незнайоме слово, запитайте у вчителя або довідайтеся в словнику чи енциклопедії про його значення. У цьому вам допоможе також мережа Інтернет.

Електронну версію підручника розміщено на спеціальному сайті його інтернет-підтримки, який оптимізовано для роботи на комп’ютері, планшеті й мобільному телефоні. Крім матеріалів підручника, на сайті розміщені такі рубрики: навчальні проекти; онлайн-хрестоматія; оцініть свої досягнення: 3-D реконструкції та відеомандрівки; історичний словник; правила роботи в парах і групах. За допомогою смартфона ви можете зчитати QR-коди або на комп’ютері перейти за відповідним покликанням.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_6_moroz.pdf
Дата 26.08.2019 16:00:33 Размер файла 20 MB Завантажити 83

Схожі матеріали (за тегом)