Українська мова

6 клас Перегляди: 3427
Купити
Українська мова. Підручник для 6 класу з навчанням угорською мовою закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 264
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

Промайнуло літо, і веселий дзвінок знову покликав вас за парти. У новому навчальному році на вас чекає багато цікавого. На уроках мови ви дізнаєтеся чимало нового, адже мову порівнюють зі скарбницею, що зберігає коштовності народного досвіду, мудрих думок.

Підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе вам оволодіти державною мовою, вивчити основні відомості з морфології української мови. Ви подорожуватимете чарівними країнами самостійних частин мови: іменника, прикметника, числівника, займенника і дієслова. Для здобуття знань з української мови потрібні ваша енергія, бажання, уміння й навички сприймати слово, розуміти його значущість, а також наполегливість висловлюватися правильно, досконало, мудро. «Що багатша думка, то багатша мова», - казав Максим Рильський. І закликав: «Ворімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови...».

Автори цього підручника бажають вам сил і натхнення в оволодінні новими знаннями. Ми доклали чимало зусиль, щоб зроби ти ваше навчання цікавим, зрозумілим і простим.

Тож успіхів вам! Нехай мовний шлях стане шляхом корисного пізнання, вдумливого спостереження та ґрунтовного вивчення.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_hu_6_shumitska.pdf
Дата 23.08.2019 19:08:40 Размер файла 14 MB Завантажити 36

Схожі матеріали (за тегом)