Трудове навчання (для дівчат)

6 клас Перегляди: 4405
Купити
Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Аксіома"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любий шестикласнику!

 

Для того щоб стати успішною людиною в житті, необхідно навчитися старанно виконувати всі поставлені перед собою завдання, навчитися працювати. У шостому класі ти продовжиш вивчати предмет «Трудове навчання». На його уроках тебе чекають цікаві практичні роботи та нові технології виготовлення виробів.

Підручник складається з чотирьох розділів. У першому розділі розповідається про види конструкційних матеріалів, текстильні матеріали рослинного походження. Другий розділ ознайомить тебе з вишивкою, як видом декоративно-ужиткового мистецтва, з основами побудови композиції, з процесом виготовлення вишитих виробів. Опановуючи цей розділ, ти навчишся стилізувати реальні форми та виконувати вишивальні шви: «штапівка», «козлик», «оксамитовий», «хрестик», «качалочки», «гладь». Працюючи над третім розділом, поглибиш свої знання з основ техніки, технологій і проектування. Четвертий розділ розкриє перед тобою секрети гігієни житла та догляду за волоссям. Кожний розділ закінчується запитаннями та завданнями для самоперевірки.

У підручнику вміщено рубрики, з якими ти уже знайомий: «Це цікаво», словник, практичні роботи та ключові слова. Сподіваємось, що всі ці рубрики сприятимуть засвоєнню навчального матеріалу.

У додатках до підручника подано матеріали, які доповнюють основний матеріал про способи обробки та вишивання виробів, і візерунки, які ти зможеш використати для виготовлення власних вишивок на уроках трудового навчання і в години дозвілля.

Бажаємо тобі цікавого та успішного навчання!

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_6_hodzitska.pdf
Дата 20.03.2018 19:38:00 Размер файла 31 MB Завантажити 75

Схожі матеріали (за тегом)