Deutsch

6 клас Перегляди: 9063
Купити
Німецька мова (2-й рік навчання). Підручник для 6 класу закладів загальної середної освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Сподіваємося, вам сподобалося мандрувати з Тарасом, Ерікою та веселими мишенятами Тіто й Кіто країною знань, де всі розмовляють німецькою мовою. Та й самі ви вже багато чого навчилися: можете привітатися німецькою мовою, розказати про свою родину, друзів і школу, написати невеличкого листа, свою адресу, назвати номер телефону, порівняти українські та німецькі свята, традиції тощо.

Улюблені герої будуть супроводжувати вас і надалі в нових мандрівках до Німеччини. Ви навчитеся розповідати про себе, близьких, друзів, про свій вільний час, отримувати інформацію про співрозмовників, висловлювати своє ставлення до когось, повідомляти про смаки, уподобання, розповідати про повсякденне життя, надавати інформацію про явища й події, дізнаєтеся про історію, культуру України та Німеччини.

У підручнику сім розділів, що складаються з окремих уроків і містять безліч цікавих завдань та ігор. Тут ви знайдете завдання підвищеної складності (*), факультативні завдання, завдання для самостійної роботи та інформацію для допитливих (Für Wissbegierige).

Наприкінці кожного розділу є сторінки "Teste dein Deutsch!“ (тут подано завдання для самостійного контролю засвоєного матеріалу) та "Das kann ich schon“ (зібрано основні лексичні вирази й граматичні структури, які ви опануєте, працюючи над завданнями цього розділу).

У додатках підручника розміщено:
- довідник із граматики, який містить правила та пояснення граматичного матеріалу, що допоможе вам систематизувати й узагальнити навчальний матеріал;
- німецько-український словник (Deutsch-ukrainisches Wörterbuch);
- рекомендації щодо проведення ігор Lawinenspiei, Kettenspiel, Ratespiel.

За допомогою робочого зошита ви зможете на уроці або вдома, самостійно чи під керівництвом учителя закріпити мовний матеріал, виконуючи різноманітні усні й письмові вправи.

Аудіододаток містить тексти підручника, пісні, вірші, діалоги, фонетичні вправи, тексти для аудіювання, начитані носіями німецької мови.

Пам’ятайте, лише від вашої наполегливої праці залежить результат навчання!

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_nimetska_mova_6_sidorenko.pdf HOT
Дата 13.03.2018 19:31:00 Размер файла 16 MB Завантажити 428

Схожі матеріали (за тегом)