Українська мова

6 клас Перегляди: 2439
Купити
Українська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні шестикласники!

 

Яку професію ви не обрали б у майбутньому, як би не склалося ваше життя, оцінювати вас будуть передовсім за вашим мовленням, адже все життя людини минає у спілкуванні.

Що ж необхідно для гарного мовлення? Потрібно знати закони мови. Опанувати велику кількість слів, тобто сформувати багатий словниковий запас. Вивчити граматику, щоб правильно склада~и зрозумілі всім речення й тексти. Навчитися правильно будувати монологи й діалоги. Усвідомлювати роль емоцій в усному та писемному мовленні. Пам'ятати, що найкраще можуть порозумітися люди небайдужі, ті, хто насправді вміють слухатм і чути одне одного.

Вивчаючи мову, ви насамперед маєте засвоїти найважливіше знання інформаційної доби — науку людського спілкування та взаемо розуміння.

Грамотне, багате, різноманітне мовлення — це не тільки засіб передавання та сприйняття думок і почуттів. Це й вияв поваги до людей, з якими спілкуєшся, до народу, який створив і продовжує творити мову, до своєї держави, до всього навколишнього світу. Українською мовою як державною мас бездоганно володіти кожен громадянин України.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_6_glazova.pdf
Дата 10.03.2018 19:29:00 Размер файла 13 MB Завантажити 38

Схожі матеріали (за тегом)