Трудове навчання (для хлопців)

6 клас Перегляди: 2485
Купити
Трудове навчання (для хлопців). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

У 6 класі ви продовжите вивчати складний світ техніки і технологій, добрим помічником на цьому шляху вам стане цей підручник.

Ви дізнаєтеся, як заплановану для виготовлення деталь чи виріб зобразити у вигляді кресленика, знайдете в підручнику потрібну для розробки та виготовлення виробу інформацію. Ознайомитеся з такими конструкційними матеріалами, як тонколистовий метал і дріт, із технологією виготовлення виробів із них, а також із призначенням і будовою свердлильного верстата та основами проектної діяльності. Ви засвоїте прийоми роботи з інструментами та правила безпечного користування ними, а також ознайомитеся з технологіями побутової діяльності, основами здорового харчування, дізнаєтеся, як дотримуватися гігієни житла и особистої гігієни. Усе це вам стане у пригоді в подальшому житті незалежно від вашої майбутньої професії.

Перевірити і закріпити знання з кожної теми вам допоможуть рубрики «Виконаємо завдання разом», «Завдання для самостійного розв’язку» і «Чи добре засвоїли?», які розміщено наприкінці параграфів і розділів. Виконані вами лабораторно-практичні роботи збагатять вас поглибленим знанням властивостей матеріалів та прийомів праці. Тим, хто хоче знати більше, стане у пригоді інформація, вміщена в рубриках «Додаткова інформація» та « Цікаво знати».

Якщо ви забули якийсь термін, скористайтеся «Словником термінів» у кінці підручника. Виконуючи практичні вправи та лабораторно-практичні роботи, будьте уважними, дотримуйтеся правил безпечної праці.

Бажаємо всім успіхів у навчанні!

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_6_sidorenko2.pdf
Дата 09.03.2018 17:51:00 Размер файла 20 MB Завантажити 36

Схожі матеріали (за тегом)