Трудове навчання (для дівчат)

6 клас Перегляди: 2902
Купити
Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Юна шестикласнице!

 

Ми впевнені, що ти з цікавістю відкрила цей підручник. У 5 класі ти вже оволоділа мистецтвом аплікації й уже в очікуванні нових звершень на уроках трудового навчання.

У 6 класі тобі відкриється невичерпно багатий світ вишивки. Можливо, вишивання стане твоїм улюбленим заняттям на все життя. Постійно удосконалюючи свою майстерність, ти створюватимеш вишивки, які стануть неповторними творами мистецтва. Даруватимеш гарний настрій собі й тим, для кого вишиватимеш.

Використання знань про те, як правильно харчуватися, посприяє твоєму здоров’ю, привабливості, ти будеш мати стрункий стан та бадьорий настрій. Дізнавшись про особливості догляду за волоссям ти навчишся постійно підтримувати його блискучим і охайним. Воно стане твоєю справжньою окрасою. Також ти дізнаєшся про секрети тримання оселі в чистоті й порядку. З такими знаннями зможеш своє життя зробити красивим, якісним, затишним.

Продовжиш ознайомлення з основами техніки, технологій і проектної діяльності для виконання проектів, які вибереш разом з учителем.

Успіхів тобі у творенні краси навколо себе!

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_6_sidorenko.pdf
Дата 09.03.2018 17:50:00 Размер файла 34 MB Завантажити 40

Схожі матеріали (за тегом)