Deutsch

6 клас Перегляди: 7348
Купити
Німецька мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів (шостий рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Цього року ти продовжиш своє знайомство з німецькою мовою. За допомогою підручника ти здійсниш подорож до Німеччини, дізнаєшся багато цікавого про цю країну, її столицю та чарівні міста. Ти познайомишся з життям однолітків у німецькомовних країнах і зможеш розповісти німецькою про своє життя. Твої добрі знайомі Тіна і Макс, як завжди, допомагатимуть тобі в опануванні німецької мови.

Сподіваємося, що тобі сподобається цей підручник і здадуться цікавими його завдання. Для цього ми підготували багато ігор, загадок, віршів, скоромовок. Велика кількість комунікативних завдань, що супроводжуються мовленнєвими зразками, допоможе тобі вільно висловлювати німецькою власну думку і спілкуватися з однокласниками в межах запропонованої тематики.

Підручник містить 8 розділів, які складаються з 12—16 уроків. Кожний розділ закінчується уроками на повторення вивченого матеріалу. Більшість завдань в уроках на повторення передбачає роботу в групах (проекти, ігри, опитування тощо), що сприятиме згуртованості класу і кращому розумінню серед однокласників.

Маємо сподівання, що цей підручник стане тобі у пригоді на шляху подальшого вивчення німецької мови, а навчання за ним буде цікавим і ефективним. Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_nimetska_mova_6_sotnikova2.pdf HOT
Дата 26.10.2016 23:32:00 Размер файла 17 MB Завантажити 458

Схожі матеріали (за тегом)