Природознавство

5 клас Перегляди: 6547
Купити
Природознавство. Підручник для 5 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Навчальна книга"
• Рік видання: 2005
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

У початковій школі ви вже частково ознайоми­лися з тим, яку важливу роль для всього живого, зокрема й для людини, відіграє стан довкілля. Ви­вчаючи природознавство, дізнаєтеся, які існують джерела забруднення повітря, води, ґрунту, що призводять не тільки до зникнення, а й до загибелі деяких видів рослин і тварин, спричиняють захворювання людей, зрозумієте, як поведінка кожного з нас може вплинути на природу.
Очевидно, ви чули слова «навколишнє середови­ще», «довкілля», «навколишній світ», «оточуючий світ». Що ж вони означають?
Куди б ми не поглянули - побачимо, що довко­ла або навколо нас щось є - якісь речі чи живі істо­ти: книжки, посуд, меблі, вікна, дерева, звірята, люди. Отже, можна ще сказати, що ми перебуваємо серед речей. Або, що різні речі нас оточують. Від слова «довкола» утворилось слово «довкілля», від «оточують» - «оточення», від «серед» - «середовище».
Отже, довкілля, оточення, природне середовище - це слова, якими називають усе, що оточує людину.
Природне середовище - це все те, з чим ми най­частіше стикаємося. Це - наше місто чи село, де ми живемо. Це - Україна - наша рідна країна, в якій крім нас живуть інші люди. Це вся планета Земля, а також усі інші планети й зорі, тобто Всесвіт, або природа.

 

pdf.png pick_prirodoznavstvo_5_sak_p.pdf
Дата 17.09.2013 23:04:00 Размер файла 8 MB Завантажити 62

Схожі матеріали (за тегом)