Українська мова

5 клас Перегляди: 6685
Купити
Українська мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні п’ятикласники!

 

Ви — юні громадяни інформаційного суспільства, тож вам належить жити за його законами. Для цього ви обов’язково маєте навчитися здобувати знання, чітко мислити і правильно діяти, розуміти інших людей і вміти домовлятися з ними.

Цього навчатиме вас цей підручник. А ще він допомагатиме вам стати успішними, незалежними та щасливими. Ви здивовані? Думаєте, до чого тут підручник української мови?

Але ж саме від того, наскільки ви володієте мовою, як знаєте її закони і правила, залежить те, як ви будете спілкуватися: не тільки слухати, а й чути співрозмовника, не просто говорити, а й логічно й переконливо висловлювати свої думки.

І ще — тільки той, хто володіє мовою, спроможний чітко мислити! Тому цей підручник навчатиме вас також і мислення.

На уроках української мови ви засвоюватимете непросту, але дуже важливу науку громадянськості — поваги й любові до України, її історії, традицій і звичаїв українського народу. Ви навчатиметеся шанувати людей різних національностей, де б вони не жили і як би не склалися їхні долі. Цей підручник привчатиме вас із повагою ставитися до всіх людей, а ще — поважати самих себе і вірити в те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_5_glazova.pdf
Дата 17.04.2014 10:00:00 Размер файла 13 MB Завантажити 88

Схожі матеріали (за тегом)