Музичне мистецтво

5 клас Перегляди: 8286
Купити
Музичне мистецтво. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

У середній школі ви будете продовжувати знайомитися з чарівним світом музичного мистецтва, його інтонаційно-образною мовою, засобами виразності. Матеріали підручника для 5 класу — тексти та ілюстрації — сприятимуть глибшому розумінню особливостей вокальної та інструментальної, хорової та симфонічної музики.

Разом ми будемо вчитися сприймати, відчувати й розуміти музику, співати, досліджувати, щоб почувати себе вільно і затишно у царині музичного мистецтва, мова якого є зрозумілою для всього людства.

Ви також дізнаєтеся багато цікавого про взаємодію музики з іншим и вида м и мистецтва — літературою, графікою, живописом, скульптурою, архітектурою, хореографією, театром і кіно, ще раз переконаєтесь у гармонії навколишнього світу, у тому, що музика є невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини.

Додаткові рубрики «Портрет композитора», «Музичний калейдоскоп», «Музична скарбничка казок і легенд», а також численні завдання для узагальнення і самостійного пошуку наприкінці параграфів допоможуть вам не тільки розширити коло знань про музику, а й збагатити палітру інформації про художню культуру загалом.

Сподіваємося, що справжнє естетичне задоволення ви отримаєте під час співу вміщених у підручнику народних і сучасних пісень, а також у процесі слухання різноманітних музичних творів, запропонованих нами. Адже ми прагнули поділитися з вами радістю, яку дарує нам музика.

Головне, пам'ятайте: уроки музичного мистецтва — лишестарт для самостійного художнього пізнання і творчої самореалізації.

Бажаємо, щоб музика стала вашим вірним супутником у житті, надавала сил і під час радості, й у хвилини смутку, щоб її мелодії та ритми торкалися струн вашої душі й, знаходячи в ній емоційний резонанс, допомогали зрозуміти себе і навколишній світ.

Тож хай звучить музика в кожному домі й у кожному серці!

 

pdf.png pick_muzichne_mistetstvo_5_masol.pdf HOT
Дата 26.03.2014 11:14:00 Размер файла 9 MB Завантажити 108

Схожі матеріали (за тегом)