Трудове навчання

5 клас Перегляди: 5647
Купити
Трудове навчання (для дівчат). Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Юна п'ятикласнице!

 

Кожна дівчинка мріє мати в майбутньому щасливу долю, дружню родину, затишний будинок, улюблену роботу. Але вже тепер так хочеться бути самостійною, вершити добрі вчинки, приємні та корисні справи для своїх друзів, близьких та рідних людей.

Ця навчальна книжка допоможе реалізувати твої мрії. В п'ятому класі ти ознайомишся з основами матеріалознавства, техніки, технологій і проектування для того, щоб майстерно виготовляти різні вироби. Ти оволодієш технологією виготовлення виробів з аплікацією, разом з учителем навчишся розробляти і реалізовувати проект.

Отримані знання й уміння допоможуть тобі самостійно виконувати й інші цікаві проекти, оздоблювати свій одяг або інші речі аплікацією, самостійно створювати вироби для подарунка чи для інтер'єру своєї кімнати, організовувати свята з правильно сервірованим столом.

Оволодіваючи різними технологіями, виконуючи творчі проекти, ти зрозумієш, що тобі під силу долати всілякі труднощі, втілювати в реальність свої задуми та із задоволенням створювати щось нове. Адже все, що тебе оточує сьогодні — будинки, машини, побутові прилади та інше — колись теж було чиїмось задумом.

Успіхів тобі, п'ятикласнице, у творенні краси навколо себе!

 

pdf.png pick_trudove_navchannya2_5_sidorenko.pdf
Дата 26.03.2014 11:09:00 Размер файла 9 MB Завантажити 51

Схожі матеріали (за тегом)