Трудове навчання

5 клас Перегляди: 4782
Купити
Трудове навчання (для хлопців). Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Перед вами — новий підручник із трудового навчання для 5 класу. У початковій школі на уроках трудового навчання ви вже ознайомилися з найпростішими технологіями виготовлення нескладних виробів з паперу, картону, пластиліну, ниток, дроту та інших матеріалів, навчилися користуватися простими інструментами. У 5 класі ви продовжите вивчати складний світ техніки і технологій, допомогою на цьому шляху вам буде цей підручнтк.

Ви дізнаєтеся як спроектувати виріб і зобразити його на папері, як знайти потрібну для розробки та виготовлення виробу інформацію, засвоїте правила безпечного користування інструментами та електроприладами, а також ознайомитесь із основами сервірування столу.

За допомогою підручника ви навчитеся: планувати свою роботу; утримувати в чистоті своє робоче місце й раціонально використовувати інструменти та матеріали; працювати швидко й охайно, дотримуючись правильної робочої пози і застосовуючи раціональні прийоми праці; користуватися технічною документацією (кресленнями, ескізами тощо); суворо дотримуватись правил безпеки і гігієни праці. Усе це вам буде в нагоді в подальшому житті, навіть якщо ваша майбутня професія не буде пов’язана із виготовленням виробів і обробкою матеріалів.

Перевірити і закріпити знання з кожної теми вам допоможуть рубрики «Виконаємо завдання разом», «Завдання для самостійного розв'язку» і «Запитання та завдання», які розміщено наприкінці параграфів та розділів. Виконані вами лабораторні роботи збагатять вас поглибленим знанням властивостей матеріалів та прийомів праці. Тим, хто хоче знати більше, стане в нагоді інформація, вміщена в рубриках «Додаткова інформація» та « Цікаво знати ».

Якщо ви забули якийсь термін, скористайтеся «Словничком термінів» наприкінці кожного розділу. Виконуючи практичні вправи та лабораторні роботи, будьте уважними, дотримуйтесь правил техніки безпеки.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_5_sidorenko.pdf
Дата 13.03.2014 12:05:00 Размер файла 9 MB Завантажити 30

Схожі матеріали (за тегом)