Трудове навчання

5 клас Перегляди: 5467
Купити
Трудове навчання (для хлопців). Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

У молодших класах ти вже ознайомився з окремими техніками і технологіями виготовлення корисних речей, навчився працювати різними ручними знаряддями праці, оздоблювати вироби. У 5-му класі ми продовжимо мандрівку в більш складний світ техніки й технологій.

У підручнику ти знайдеш цікаві завдання, схеми, креслення, які спонукатимуть до творчого логічного мислення. Ти дізнаєшся про будову, призначення та використання різноманітних інструментів, пристроїв, оволодієш знаннями і вміннями з технології обробки різних конструкційних матеріалів, навчишся перетворювати заготовку з певного матеріалу у виріб, корисну річ, надавати їй красивого зовнішнього вигляду, правильно обирати техніку оздоблення.

Усе це допоможе тобі творчо й самостійно працювати, здобувати знання, ґрунтовніше оволодівати мистецтвом праці, стати її творцем. Виконання різних видів робіт дасть можливість спробувати себе в ролі працівника різних професій.

На початку кожного параграфа вміщено запитання, що спонукатимуть до роздумів, пригадування матеріалу, який ти вивчав на уроках трудового навчання в попередні роки. Ознайомлення з новими термінами, тлумачення яких подано в кінці кожного параграфа, допоможе краще зрозуміти сутність навчального матеріалу. Звернись до них, згадай про їх вживання на інших уроках, спробуй запам’ятати значення кожного з них - вони знадобляться тобі в подальшому навчанні.

На уроках трудового навчання ти будеш розробляти власні творчі проекти виготовлення виробів, технології їх оздоблення та практично їх виготовляти, використовуючи при цьому різні інструменти, пристосування.

Для того щоб успішно виготовити якісні вироби та запобігти травмуванню, ти маєш засвоїти правила безпеки та культури праці, внутрішнього розпорядку, виробничої санітарії, особистої гігієни та дотримуватись їх на кожному уроці і в побуті.

Незалежно від того, яку професію ти обереш після закінчення школи, знання і вміння, якими оволодієш на уроках трудового навчання, знадобляться тобі в повсякденному житті. Опановуй і вдосконалюй їх. Не зупиняйся на досягнутому. Прагни до виконання поставленої мети, і твої мрії здійсняться.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_5_tereschuk.pdf
Дата 08.11.2013 15:20:00 Размер файла 8 MB Завантажити 33

Схожі матеріали (за тегом)