English

5 клас Перегляди: 3362
Купити
Англійська мова. Підручник для 5 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Перед тобою підручник з англійської мови. Він складається із семи розділів - Units. Кожний розділ - це велика тема, наприклад, «Сім’я» або «Шкільне життя». Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, розділи поділено на шість частин, залежно від того, про що конкретно йдеться.

Робота над темою/підтемою розпочинається з активізації раніше засвоєного лексико-граматичного матеріалу. Це рубрика “Conversational Warm-up”, у якій тобі також дається приклад висловлювання.

Навчитися «розмовляти, як англієць» тобі допоможе рубрика “Pronunciation Warm-up”. У ній ти знайдеш багато веселих англійських віршів, які допоможуть удосконалити твою вимову й інтонацію.

У тебе з’являться нові друзі з різних країн - з Великої Британії, Канади, США, Австралії та Нової Зеландії. Це - Ann, Steve, Helen, з якими ти будеш спілкуватися англійською, гратися, пізнавати їхню культуру. Разом з ними ти побачиш Трафальгарську площу в Лондоні, відвідаєш Нью-Йорк в Америці, познайомишся з австралійськими святковими традиціями. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й подивитися на світ широко відкритими очима, навчитися розмовляти англійською як мовою міжнародного спілкування.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_5_kalinina.pdf
Дата 08.11.2013 15:18:00 Размер файла 11 MB Завантажити 23

Схожі матеріали (за тегом)