Природознавство

5 клас Перегляди: 6699
Купити
Природознавство. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий п'ятикласнику!

 

У початковій школі ти розпочав вивчати природознавство. Перед тобою відкрився цікавий і незвіданий світ живої і неживої природи. У п’ятому класі ти продовжиш вивчати явища природи, тіла, які розташовані на Землі, а також небесні тіла. Ти дізнаєшся про історію виникнення нашої планети, про її будову та зміни, що стаються на планеті внаслідок впливу природних чинників і діяльності людини.

Людину на Землі оточує дуже багато інших організмів, як-от: рослини, тварини, гриби, бактерії. Між ними виникають різноманітні взаємозв’язки. Які вони, корисні чи шкідливі для природи і людини? Як охороняти і примножувати багатства природи? Про все це ти довідаєшся із цього підручника. Мов справжній науковець, ти проводитимеш спостереження, вимірювання, експерименти. Усе це - методи, які допоможуть тобі в пізнанні природи.

Підручник поділено на розділи і теми, зміст яких розкрито в окремих параграфах. Після основного тексту кожного параграфа є такі рубрики: «Підсумки», «Сторінка природодослідника», «Сторінка ерудита», «Перевір свої знання». Навіщо потрібна кожна з них?

 

pdf.png pick_prirodoznavstvo_5_korshevnyuk.pdf HOT
Дата 07.11.2013 21:54:00 Размер файла 12 MB Завантажити 104

Схожі матеріали (за тегом)