Інформатика

5 клас Перегляди: 205
Купити
Інформатика. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 177
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі діти!

 

Сучасна людина перебуває одночасно в природному, суспільному, рукотворному та цифровому середовищах. У кожного з них своє призначення, свої закони. Орієнтуватися в цих середовищах нам потрібно для успішного, щасливого та безпечного життя.

Із цим підручником ви дізнаєтеся багато цікавого про інформаційний світ. Ви мандруватимете просторами інтернету, шукатимете важливу інформацію, навчитеся оминати небезпеки, шанувати інших учасників інтернет-спільнот та берегти свої улюблені гаджети.

Ви будете збирати різноманітні дані та подавати їх у зручній для розуміння формі. Ви будете створювати інформаційні продукти (тексти, комікси, плакати, графічні зображення та комп’ютерні програми) — самостійно та у співпраці, навчаючи одне одного, а не тільки отримуючи знання від учителя. Матимете нагоду проявити свою творчість і оцінювати результати своєї праці та своїх однокласників, навчитеся конструктивно надавати і приймати зворотний зв’язок. Досягати успіху вам допоможе уміння ставити власні цілі і планувати діяльність, які ви зможете проявити під час роботи у проектах. Ви самі виберете ту частину знань, яку захочете здобути під час проектної діяльності.

На уроках ви багато дискутуватимете й відстоюватимете свою позицію у питаннях, які сьогодні вирішує суспільство загалом. А в майбутньому зможете реалізувати свої задуми та ідеї.

Усі отримані знання та вміння ви зможете застосувати у повсякденному житті та під час вивчення інших предметів.

Переконані, що цей підручник стане для вас надійним путівником у цифровий світ інформації та пристроїв — і ви зможете зробити реальний світ кращим і безпечнішим.

 

pdf.png pick_informatika_5_kozak.pdf
Дата 25.03.2022 18:28:34 Размер файла 8 MB Завантажити 1

Схожі матеріали (за тегом)