Інформатика

5 клас Перегляди: 227
Купити
Інформатика. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 175
• Формат файлу: pdf

 

Вітаємо!

 

А ти коли-небудь уявляв/уявляла собі доросле життя? Ким ти мрієш стати в майбутньому? Чого очікуєш від уроків інформатики? А чи знаєш ти, щоб бути успішною дорослою людиною в майбутньому й успішним учнем/ученицею сьогодні, потрібно вміти самостійно вчитися, знаходити необхідну інформацію та критично її осмислювати; вміти працювати в команді, відстоювати власні думки та презентувати досягнення; творчо мислити та правильно розподіляти свій час?

Не зовсім зрозуміло до чого тут інформатика? Річ у тім, що сьогодні нові технології є тим «золотим ключиком», який відкриває чарівні дверцята у великий дорослий світ. Світ, який неможливо уявити без сучасних засобів спілкування, де потрібно постійно отримувати й опрацьовувати безліч інформації, постійно вчитися.

Кожний параграф у цьому підручнику побудовано так, що для отримання нових знань потрібно самостійно або в команді знайти відповідь на поставлене запитання, розв'язати цікаве творче завдання, систематизувати відомості, створити проект та презентувати його. А ще ти маєш можливість спробувати себе в ролі програміста/програмістки, розробника/розробниці комп'ютерних ігор та корисних програм. І навіть якщо в майбутньому в тебе буде інша професія, розвинуте алгоритмічне та логічне мислення допоможе розв'язати будь-яке завдання.
Як саме працювати з матеріалами підручника?

Спробуй виконати запропоновані завдання, під час пошуку рішень став питання та знаходь на них відповіді в різних джерелах: у спілкуванні зі своїми однокласниками/однокласницями, у рубриці «Запитання-відповіді», у мережі Інтернет тощо. Перевірити ж власні навчальні досягнення ти зможеш, виконавши завдання з рубрики «Перевір себе».

Зверни увагу! Навчальний матеріал підручника доповнений посиланнями на веб-сторінки з додатковою інформацією та навчальним ві-део. Відповідні посилання зустрінуться тобі біля деяких завдань. Для того щоб переглянути цифрові додатки, перейди за вказаною адресою та знайди завдання за номером сторінки.

Будь старанним/ною та наполегливим/ою. Якщо завдання здаються складними, намагайся їх розв'язати, шукаючи різні підходи та джерела інформації. Бажаємо успіхів у навчанні та досягненні поставленої мети!

 

pdf.png pick_informatika_5_korshunova2.pdf
Дата 25.03.2022 18:22:26 Размер файла 6 MB Завантажити 3

Схожі матеріали (за тегом)