Здоров'я, безпека та добробут

5 клас Перегляди: 388
Купити
Здоров'я, безпека та добробут. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 135
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий п’ятикласнику! Дорога п’ятикласнице!

 

Ти тримаєш у руках підручник з нового предмету, який має назву «Здоров’я, безпека та добробут». Цей предмет важливий для тебе, бо знання з різних наук, які в ньому об’єднані, допоможуть тобі швидше та краще орієнтуватися у світі дорослих, до якого в цьому навчальному році ти робиш значний крок.

Підручник допоможе тобі навчитись відповідальності за власне здоров’я та особисту безпеку, життя і добробут — найвищі людські цінності. Щоб усім добре жилося, треба навчитись доброзичливо спілкуватися, поважати себе й інших, обстоювати власні права та виконувати обов’язки в родині, школі. Ти дізнаєшся, що дружба — це відповідальна справа, яка потребує здатності опановувати себе, уміння співчувати та щиро виражати свої емоції, виховувати толерантне ставлення до поглядів, переконань, інтересів і потреб інших.

Уміння прогнозувати наслідки будь-яких дій допоможе тобі обирати моделі безпечної поведінки, приймати зважені рішення в різноманітних життєвих ситуаціях задля збереження здоров’я і життя, власного та інших людей.

У підручнику йдеться про вагомий вплив безпечної поведінки на збереження життя і здоров’я, значення усвідомленого вибору в різних життєвих ситуаціях, від яких залежить добробут твій і твоєї родини, школи, громади.

Для параграфів використано різноманітну інформацію з надійних джерел, матеріали ЗМІ, відео та телесюжети, мультфільми, дописи із соцмереж. Малюнки, світлини, схеми, інфографіка стануть у нагоді для візуального сприйняття інформації.

Бажаємо, щоб рік знайомства з предметом «Здоров’я, безпека та добробут» і спілкування з нашим підручником були корисними та вдалими!

Успіхів!

 

pdf.png pick_zdorovya_bezpeka_5_vasilenko.pdf
Дата 25.03.2022 18:15:59 Размер файла 6 MB Завантажити 4

Схожі матеріали (за тегом)