Здоров'я, безпека та добробут

5 клас Перегляди: 199
Купити
Здоров'я, безпека та добробут. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 175
• Формат файлу: pdf

 

Шановні п’ятикласниці й п’ятикласники!

 

Зараз ви тримаєте в руках нову книгу. Інколи кажуть, що нова книга — це новий друг. Дружити з книгою означає правильно її розуміти й частіше до неї звертатися. Ця книга — підручник, тобто те, що під час навчання завжди буде у вас «під рукою». Для чого? Перш за все для того, щоб допомогти вам дізнатися більше про своє здоров’я, безпеку й добробут, усвідомити необхідність збереження власного здоров’я. Однак це не просто чергова нудна книга з нотаціями та вказівками. Це — надійний друг, який порадить вам, як правильно поводитися в ситуаціях, із якими ви стикаєтеся в повсякденному житті. Підручник дасть вам можливість моделювати життєві ситуації, знайомитися з думками інших людей, знаходити інформацію, щоб дати відповіді на власні запитання.

Відомо, що вчитися краще разом із друзями й подругами. Адже разом цікавіше, зручніше й легше. Цей підручник можна читати гуртом, обговорювати прочитане, працювати в парі або в групі, виконувати щось самостійно й потім презентувати свою роботу друзям і подругам. За результатами своєї роботи протягом року можна створювати власне порт-фоліо. Ви зможете ділитися з однокласниками й однокласницями своїми думками, доводити власну точку зору, робити висновки, творчо застосовувати набуті знання. Підручник теж буде працювати з вами у вашій дружній команді. Уміння працювати в команді — одне з головних умінь, які потрібні сучасній людині!

Підручник побудований таким чином, щоб вам було якомога легше з ним працювати. Він складається з п’яти модулів, які, своєю чергою, діляться на теми й параграфи.

Модуль «Добробут» дасть вам можливість дізнатися, чому добробут є важливим, і навчитися створювати мапи думок. Модуль «Добробут і вміння вчитися» допоможе розібратися, як планувати й організовувати власне навчання, уміти раціонально розподіляти свій час. Модуль «Добробут і особиста безпека» присвячений цінності життя й навчатиме вас правильно поводитися під час небезпечних ситуацій. У модулі «Добробут і особисте здоров’я» ви дізнаєтеся про те, як важливо для вас обрати здоровий спосіб життя. У модулі «Добробут і підприємливість» можна буде поговорити про те, хто, як і чому отримує гроші та яким чином гроші впливають на добробут.

Угорі кожної парної сторінки вказано нумерацію теми, угорі непарної — назву параграфа. Так вам буде легше знайти необхідний матеріал.

На початку кожного параграфа вам пропонується життєва ситуація, яку ви маєте обговорити й зробити висновки. Це рубрика «ІІоміркуй'те й обговоріть ситуацію». Далі в тексті підручника є рубрики «Поділіться своїми думками», «Змоделюйте ситуацію», «Відкритий мікрофон», завдання до світлин. Наприкінці параграфа є рубрика «Опорні точки» і «Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання».

На початку підручника стоїть QR-код. Скориставшись ним, ви потрапите у віртуальний світ завдань. Ви можете також користуватися за покликанням сайтом видавництва «Ранок»-. Там є цікаві відеоролики й інші навчальні матеріали. Вони /допоможуть вам закріплювати отримані на уроках знання, розширювати ваш світогляд, можливо, спонукатимуть вас до пошуку нової інформації й налаштують на нові запитання.

Ми всі, хто працював над цим підручником, щиро сподіваємося, що він стане для вас надійним другом і порадником, допоможе берегти ваше здоров’я, обрати майбутню професію, сформувати вашу позицію як громадянки чи громадянина нашої держави й створити дружні стосунки з оточенням.

Успіхів вам у навчанні! Хай щастить!

 

pdf.png pick_zdorovya_bezpeka_5_taglina.pdf
Дата 21.03.2022 16:15:02 Размер файла 5 MB Завантажити 7

Схожі матеріали (за тегом)