Вступ до історії України

5 клас Перегляди: 151
Купити
Вступ до історії України та громадянської освіти. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Ви тримаєте в руках підручник «Вступ до історії України та громадянської освіти». Це перший щабель у вивченні історії нашої Батьківщини. Підручник ознайомить вас із минулим України та народів, які проживали на її теренах, з видатними діячами/діячками, які зробили вагомий внесок у процвітання нашої держави.

Навчальний матеріал об’єднано за чотирма темами, кожна з яких містить кілька параграфів. Підручник допоможе вам навчитися мислити історично, тобто в часі, ураховуючи історичний досвід і здобутки людства. Ви відчуєте себе справжніми дослідниками й дослідницями, опрацьовуючи різноманітні історичні джерела, спостерігаючи, як змінювалися звичні для вас речі. Адже вчені-історики так само порівнювали інформацію з різноманітних джерел, аби відтворити картини минулого. Ви висловлюватимете власні припущення, шукатимете їм підтвердження, обґрунтовуватимете та захищатимете власну точку зору. Ці знання в майбутньому допоможуть долучитися до розбудови суспільства, у якому ви живете.

На уроках з історії ви дізнаєтеся більше про людину, природу та суспільство, світ матеріальних речей. Водночас аналізуватимете досвід минулих поколінь, формуватимете власні уявлення та ідеї, робитимете прогнози й плануватимете власні дії.

Сподіваємося, що підручник допоможе вам досягнути нових вершин у пізнанні світу, знайти відповіді на запитання, що вас цікавлять, навчить осягнути незвідане й нове, зробить вашу навчальну подорож цікавою та захопливою.

 

pdf.png pick_vstup_do_istorii_ukrainy_5_mogorita.pdf
Дата 20.03.2022 00:00:03 Размер файла 7 MB Завантажити 1

Схожі матеріали (за тегом)