Досліджуємо історію і суспільство

5 клас Перегляди: 187
Купити
Досліджуємо історію і суспільство. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Літера"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 156
• Формат файлу: pdf

 

Шановні п'ятикласники і п'ятикласниці!

 

Вітаємо вас у 5 класі! Ви вже багато що вивчили та багато чого навчилися. Але скільки цікавого чекає на вас попереду! На уроках «Я досліджую світ» ви говорили про себе, ваших близьких та рідних, про громаду, у якій живете, та про нашу державу. Цьогоріч ви починаєте вивчати спеціальний курс - «Досліджуємо історію і суспільство», який присвячено саме цим складовим вашого життя.

Назва свідчить, що вивчення нового предмета - цікава та захоплива подорож дослідника. Перед вами постане українське суспільство у всьому його різноманітті: різні історичні періоди, різні культурні спільноти, різні регіони. Ви зробите перші кроки в опануванні нової для себе науки - історії. Завдяки їй ви дізнаєтеся, як жили наші пращури, як виглядали міста й села, як українці проводили дозвілля в минулому та ще багато цікавого.

Закликаємо вас брати активну участь в обговореннях, висловлювати свою думку. Це допоможе вам навчитися працювати у колективі: обстоювати власну позицію та поважати позицію інших. Вивчення історії та суспільства починається з історії кожного з вас. Окремі історії становлять минуле вашої громади, усі разом вони творять історію нашої України. Цей підручник стане надійним помічником у дослідженні минулого та сьогодення.

Успіхів вам у дослідженнях!

 

pdf.png pick_doslidzhuemo_istoriyu_5_panarin.pdf
Дата 15.03.2022 21:02:36 Размер файла 7 MB Завантажити 1

Схожі матеріали (за тегом)