Українська мова

5 клас Перегляди: 264
Купити
Українська мова. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 306
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі п'ятикласниці та п'ятикласники!

 

Чиєю мовою говориш — того і душу носиш
(Іван Огієнко).


Українська мова — чи не найважливіший шкільний предмет. Уявіть собі хоч один день без мови, і ви відчуєте, яке то щастя — мати такий дорогоцінний скарб!

Навчання української мови у 5 класі — це новий етап пізнання краси її звучання, унікальної графіки, глибинного світу лексики й фразеології, виражальних можливостей синтаксису. Ви поринете у світ інформації, навчитеся працювати з нею, виконувати різноманітні види робіт із текстами, використовувати життєво важливі мовленнєві жанри, пізнаватимете правила ефективного спілкування.

Мова увібрала в себе все, що допомагає вам осягнути світ, — назви рослин і тварин, предметів побуту і знарядь праці, подій і явищ, кольорів і пахощів, емоцій, відчуттів і дій та ще силу-силенну всього, що нас оточує!

Цей підручник переконує, що найкращий спосіб порозуміння, самопрезентації, поліпшення стосунків — це спілкування. Працюючи з ним, ви зрозумієте, що вивчати правила потрібно не заради оцінки на уроці, а для саморозвитку, для взаємодії з людьми, для того, щоб стати компетентними мовцями, цікавими і бажаними співрозмовниками/співрозмов-ницями, свідомими носіями державної мови.

Будьте активними в пізнанні мови, упевнено висловлюйте припущення, наполегливо шукайте відповіді на всі запитання, дослухайтеся до порад і рекомендацій, використовуйте словники.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_5_golub.pdf
Дата 24.02.2022 17:48:08 Размер файла 8 MB Завантажити 7

Схожі матеріали (за тегом)