Зарубіжна література

5 клас Перегляди: 23406
Купити
Зарубіжна література. 5 клас. Підручник для закладів загальної середної освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі

 

Ви стали учнями Нової української школи, а це означає, що ви тепер будете навчатися так, як навчаються діти в Європі та в інших цивілізованих країнах світу. Набуті знання повинні допомогти вам зрозуміти світ, людей, самих себе й стати основою вмінь і навичок, необхідних для входження в сучасне суспільство. Це називається компетентностями. Компетентнісний підхід взято за основу Нової української школи — школи третього тисячоліття.

Ви чудово розумієте, що кожна людина мріє стати майстром своєї справи, бути справжнім фахівцем, тобто компетентною у своїй професії. І цього треба навчатися з юного віку. Компетентність — це набутий вами досвід вивчення предмета, сукупність знань, умінь і навичок, необхідних для розв’язання навчальних завдань і життєвих ситуацій. Це результат вашої навчальної діяльності, ваші досягнення, не тільки те, що ви засвоїли, а й що вмієте та можете. Компетентності мають стати для вас чарівними ключами до різнокольорового світу, який нині відкривається перед вами, — світу зарубіжної літератури.

Зарубіжна література — особливий предмет, який розкриє перед вами здобутки різних країн і народів, їхні традиції та звичаї, уявлення й спосіб життя. Земля є спільним домом для людей різних національностей. І чи буде в ньому мир, злагода та радість, залежить від кожного з нас. Ми маємо знаходити спільні вирішення важливих світових проблем, а це можливо лише за допомогою СЛОВА. Найкоротший шлях порозуміння між людьми й цілими країнами — це культура. Тому ви повинні вчитися сприймати духовний досвід інших народів і водночас любити своє, рідне, розуміти, що Україна є невід’ємною часткою великого світу, а всі ми — частинки, які утворюють його різноманіття.

Протягом навчального року ви будете читати книжки від давнини до сучасності. Народні й літературні казки, захопливі романи й повісті про дітей та підлітків, вірші й оповідання про природу та фантастичні твори сучасних письменників — усе це багатство зробить вас не тільки розумнішими, а й радіснішими та щасливішими.

Тож нехай на дорогах сучасного світу вас супроводжують книжки, які читають ваші однолітки в різних країнах, які єднають цей світ і роблять його світлішим!

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_5_nikolenko_p.pdf HOT
Дата 10.02.2018 17:09:00 Размер файла 17 MB Завантажити 1,283

Схожі матеріали (за тегом)