Українська література

5 клас Перегляди: 8402
Купити
Українська література. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Про музику слова і мистецтво читання.

 

Ти тримаєш у руках підручник, який стане путівником у чарівний світ художньої літератури. Про талановитий витвір мистецтва кажуть майстерніш, тобто вишукании, художній, красивий. Письменника ж часто називають майстром слова. Майстер у перекладі з латинської мови означає вчитель, начальник. Отже, наші предки митцю відводили особливу роль — наставляти людей, впливати на світ і змінювати його.

Протягом усіх років перебування у школі ти вивчатимеш українську літературу, яка є мистецтвом слова. Художню літературу читатимеш протягом усього свого життя, бо вона має найбільший вплив на людину.

Вирушаючи в мандрівку чарівною країною під назвою українська література, ти крок за кроком наближатимешся до того, щоб стати великим читачем. І в цьому допомагатиме твій друг — підручник.

Підручник зупинятиме тебе посередині великого за обсягом твору спеціальною позначкою, перевіряючи твою уважність і розуміння змісту.

І завжди пропонуватиме пофантазувати й передбачити, що відбуватиметься в наступній частині твору.

Наприкінці підручника розміщені твої помічники — Словничок синонімів і Словничок-довідничок, а на форзаці в кінці підручника — Інтернет-порадник.

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_5_kovalenko2_p.pdf HOT
Дата 09.02.2018 10:37:00 Размер файла 17 MB Завантажити 574

Схожі матеріали (за тегом)