Українська література

5 клас Перегляди: 4071
Купити
Українська література. Підручник для 5 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2005
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Щойно ви перегорнули перші сторінки ще не відомого вам світу — нової книги. Це не просто книга — це ваш підручник. Саме слово підказує, що з ним ви проведете чимало часу, він буде завжди біля вас, тобто «під рукою». За його допомогою ви вивчатимете новий предмет — українську літературу.

У початковій школі схожі уроки називалися уроками читання, на них ви здебільшого знайомилися з невеликими творами, вчилися розуміти й переказувати їхній зміст. Тепер ми разом намагатимемося збагнути та відчути душею всю глибину і багатство, красу та силу художнього слова, спробуємо осягнути розмаїття безмежного світу очима письменників.

Перший розділ підручника відкриє вам дивовижну глибину усної народної творчості — казок, легенд, приказок, прислів’їв, загадок. їх створив мудрий, благородний, сильний і добрий народ з багатою уявою і фантазією. Також тут ви прочитаєте твори українських письменників, написані за народними мотивами.

Ви стали старшими, тому й завдання ваші «дорослішають». Учіться не просто переказувати зміст, — висловлюйте свою думку про прочитане. Зрозумійте і запам’ятайте, що таке міф і легенда, акровірш, підтекст, алегорія, чим літературна казка відрізняється від народної, а прозова мова — від віршованої.

Пізнавайте навколишній світ, уявляйте, фантазуйте і творіть.

Успіхів вам на цьому шляху!

 

pdf.png pick_ukrayinska_literatura_5_shabelnikova.pdf
Дата 17.09.2013 23:09:00 Размер файла 8 MB Завантажити 26

Схожі матеріали (за тегом)