Інформатика

4 клас Перегляди: 568
Купити
Інформатика. Підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 128
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі діти!

 

Цього року ви продовжите захопливу подорож фантастичною країною, яка має назву ІНФОРМАТИКА. Нині комп’ютерні технології оточують вас усюди, тож сучасне життя складно уявити без електронних пристроїв, смарт-фонів чи інших гаджетів.

Ви навчитеся знаходити в інтернеті потрібну й цікаву інформацію та будете критично її оцінювати; дізнаєтеся багато нового: про сучасні носії інформації і цифрові пристрої; про математичне моделювання та конструктори з робототехніки. Відвідаєте віртуальні бібліотеки й навіть зможете зазирнути в ... далекий космос.

А ще ви працюватимете над цікавими та корисними проектами. Для цього навчитеся дружно взаємодіяти в команді, планувати спільну роботу, розподіляти обов’язки та презентувати отримані результати. А інформаційні технології стануть вам вірними помічниками, тому матимете нагоду постійно вдосконалювати свої вміння працювати з комп’ютером.

Разом із Знайчиками ви зробите перші кроки в програмуванні: навчите Рудого кота виконувати ваші вказівки, дізнаєтеся, що таке спрайт і скрипт, будете створювати власні анімаційні історії та комп’ютерні ігри.

Тож, якщо ви хочете бути успішними й сучасними, вивчайте інформатику!

 

pdf.png pick_informatika_4_vdovenko.pdf
Дата 08.08.2021 16:19:45 Размер файла 4 MB Завантажити 1

Схожі матеріали (за тегом)