English

4 клас Перегляди: 4569
Купити
Англійська мова. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Підручник з додатковими матеріалами є складовою навчально-методичного комплекту Start Up! разом із робочим зошитом, тестовим зошитом, книгою для читання, книгою для вчителя і компакт-диском з аудіозаписами фонетичних вправ і вправ для аудіювання.

Основними принципами підручника є особистісно-орієнтований підхід до навчання та виховання, урахування вікових особливостей учнів, комунікативна та діяльнісна спрямованість, динамічність і поступове зростання рівня складності матеріалу, інтегрований характер навчання мовленнєвої діяльності.

Матеріал підручника націлений передусім на розвиток таких видів мовленнєвої діяльності, як читання, аудіювання та мовлення, в той час як вправи на формування навичок писемного мовлення пропонуються для виконання переважно в робочому зошиті. На сайті видавництва розміщені додаткові завдання, що допоможуть учням розширити словниковий запас, потренуватись у читанні та перевірити свої успіхи у вивченні англійської мови.

Сподіваємося, що робота з цим виданням, яке містить багато пісень, римувань, ігор і кумедних ілюстрацій, допоможе підвищенню мотивації школярів до вивчення іноземної мови, зацікавленості в отриманні країнознавчої інформації, розвитку творчих здібностей.

 


Перегляд або завантаження підручника припинено за вимогою правовласника
Переглянути інші підручники з цього предмету

pdf.png pick_angliyska_mova_4_pavlichenko.pdf
Дата 08.04.2016 14:57:00 Размер файла 32 MB Завантажити 77

Схожі матеріали (за тегом)