Deutsch

4 клас Перегляди: 3426
Купити
Німецька мова. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Пропонуємо вам підручник німецької мови, що разом із робочим зошитом, тестовим зошитом, комплектом флеш-карток, книгою для вчителя, книгою для читання, аудіодиском із записами текстів і вправ для аудіювання та електронним додатком з інтерактивними завданнями входить до навчально-методичного комплекту «Deutsch lernen ist super!» і продовжує серію підручників німецької мови для учнів початкової школи, що вивчають її як першу іноземну.

Матеріал підручника націлений передусім на розвиток таких видів мовленнєвої діяльності, як читання, аудіювання та мовлення, в той час як вправи на формування навичок писемного мовлення пропонуються для виконання переважно в зошиті. На сайті видавництва розміщені додаткові завдання, що допоможуть учням розширити словниковий запас, потренуватися у читанні та перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

Представлені у підручнику теми — «Ми тут живемо», «Квартира», «Свята і традиції», «Шкільне життя», «Дозвілля і відпочинок», «Природа і довкілля» — відображають особливості спілкування в особистісній, публічній і освітній сферах, проте акцент стоїть, звичайно, на особистісній сфері. Всі теми подаються крізь призму інтересів дитини у віці 9—10 років.

Підручник містить багато віршів, ігор, римувань і пісень, що покликані створити сприятливу атмосферу на уроці й полегшити процес вивчення німецької мови. Яскраві ілюстрації слугуватимуть гарною зоровою опорою під час введення й засвоєння матеріалу.

Висловлюємо сподівання, що навчально-методичні принципи й матеріал цього видання зокрема та навчально-методичного комплекту в цілому сприятимуть підвищенню зацікавленості школярів у вивченні німецької мови, розвитку їхніх творчих здібностей і розширенню кругозору.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_4_sotnikova.pdf
Дата 01.04.2016 14:41:00 Размер файла 24 MB Завантажити 19

Схожі матеріали (за тегом)