Трудове навчання

4 клас Перегляди: 2496
Купити
Трудове навчання. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Літера"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 128
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

На уроках трудового навчання у попередніх класах ти спробував (спробувала) власні сили, створюючи цікаві та корисні вироби. У цій книзі також пропонуємо захопливу подорож у світ творчості.

Творчість — це те, що тебе оточує, речі, якими ти користуєшся щодня, будинок, у якому живеш, твій одяг та багато, багато іншого, — все створено талановитими людьми різних професій з любов’ю і вигадкою. Уважно подивись, і ти побачиш цих особливих людей. Усі вони працюють і прагнуть зробити щось корисне не лише для себе, а й для інших людей та своєї країни. Ти також не можеш залишатись осторонь від спільної справи — адже вже вмієш виготовляти листівки до свят, доглядати за своїм одягом і взуттям і навіть пришивати ґудзики.

У цьому навчальному році ти дізнаєшся багато нового про трудові традиції українського народу, навчишся виготовляти вироби з різних матеріалів: паперу, поролону, пластику, пластиліну, дроту, тканини та багатьох інших.

Цей підручник допомагатиме тобі не лише на уроках трудового навчання, а й стане другом і помічником у домашній роботі: навчить зробити серветку і подарувати мамі, виготовити оберіг чи штучні квіти для створення затишку в оселі тощо.

Уважно ознайомся з умовними позначеннями. Використовуючи наведені позначки, ти зможеш на уроці швидко підготуватись до практичної роботи, пригадати, як правильно виконується техніка обробки матеріалу, та й просто зможеш віднайти цікаві і корисні поради для творчої роботи.

Хто багато працює, той і багато знає! — говорить народне українське прислів’я.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_4_klisch.pdf
Дата 07.03.2016 18:12:00 Размер файла 15 MB Завантажити 9

Схожі матеріали (за тегом)