Збірник контрольних робіт з математики

4 клас Перегляди: 13244
Купити
Збірник підсумкових контрольних робіт з математики. 4 клас.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 64
• Формат файлу: pdf

 

Посібник містить орієнтовні контрольні роботи, призначені для проведення підсумкової атестації учнів 4 класу з математики. їх зміст відповідає вимогам чинної навчальної Програми для 4 класу з математики. Контрольні роботи дають змогу визначити рівень навчальних досягнень учнів, засвоєння математичних знань, сформованості умінь та навичок, здатність застосовувати вивчений матеріал.

10 орієнтовних контрольних робіт подано у двох варіантах однакової складності. Кожна робота складається з восьми завдань — п’яти тестових завдань закритого типу з вибором однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів (1-5); двох завдань відкритого типу, що передбачають коротку письмову відповідь (6-7); одного завдання відкритого типу, що передбачає розгорнуту письмову відповідь, — сюжетної задачі (8).

Оцінювання здійснюється відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень письмових робіт з математики в початковій школі. 12 балів ставиться, якщо всю роботу виконано без помилок. Правильне виконання тестового завдання закритого типу оцінюється в 1 бал; завдання відкритого типу, що передбачає коротку письмову відповідь, — у 2 бали (якщо завдання виконано частково — в 1 бал); завдання відкритого типу, що передбачає розгорнуту письмову відповідь, — у 3 бали (якщо завдання виконано частково — 1-2 бали).

 

pdf.png pick_dpa2016_matematika_4_olyanitska.pdf HOT
Дата 04.02.2016 00:21:00 Размер файла 26 MB Завантажити 958

Схожі матеріали (за тегом)