Español

3 клас Перегляди: 3333
Купити
Іспанська мова. Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Підруч ник “Hola Español - 3” продовжує серію на вчаль-ної літератури, рекомендованої для оволодіння іспанською мовою в загальноосвітніх навчальних закладах. Навчальний комплект складається з підручника та робочого зошита.

Підручник структурований за тематичним принципом. Передбачається, що у 3-му класі учні повинні оволодіти уміннями й навичками комунікації у різних видах мовленнєвої діяльності (говоріння, слухання, читання, письма) у межах семи тем:

1. Me gusta estudiar.                5. Mi orden del día.

2. ¿Qué te gusta hacer?           6. En el Zoo.

3. ¿Dónde vives?                       7. Tengo amigos en el extranjero.

4. ¡Buen provecho!

Зміст робочого зошита повністю відповідає змісту підручника та спрямований на формування навичок і вмінь письма.

Концепція навчального комплекту враховує основні положення комунікативно-діяльнісного підходу до навчання іноземних мов, що розглядає мову як засіб міжкультурного спілкування. Особлива увага приділяється тому, щоб учні навчились обмінюватись інформацією відповідно до своїх комунікативних, зокрема соціокультурних потреб.

Підручник для 3-го класу укладено з урахуванням лінгвістичного досвіду, набутого учнями у 1-му та 2-му класах. На цьому етапі учні мають навчитися висловлюватися про події, які відбувалися в минулому (час Pretérito perfecto) та які відбуватимуться в майбутньому (час Futuro simple).

Слід зазначити, що лексичний і граматичний матеріал подається, як правило, без пояснень, за допомогою граматичних таблиць або у мовленнєвих зразках і закріплюється в подальших вправах. Це початкове ознайомлення з мовними явищами дістане в наступних класах відповідне розширення. Використаний авторами підхід до оволодіння граматичним матеріалом на рівні лексичних одиниць зумовлений віковими особливостями учнів 3-го класу, їхнім досвідом у вивченні рідної мови. На наступних етапах учні зможуть оволодіти таким матеріалом більш усвідомлено.

У 3-му класі вчитель повинен продовжувати роботу з удосконалення вимовних навичок учнів, використовуючи для цього вправи підручника (зокрема, вірші) або допоміжні матеріали.

Після того як презентований у навчальному комплекті матеріал уже засвоєний учнями, учитель може застосовувати додаткові дидактичні матеріали, у тому числі дидактичні ігри.

Учитель повинен дозувати й використовувати матеріал підручника відповідно до наявних умов навчання.

Навчальний комплект може використовуватися в різних типах шкіл з різною кількістю тижневих годин, відведених на оволодіння мовою.

 

pdf.png pick_ispanska_mova2_3_redko.pdf
Дата 29.01.2014 15:02:00 Размер файла 7 MB Завантажити 19

Схожі матеріали (за тегом)