Español

3 клас Перегляди: 543
Купити
Іспанська мова. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Любі учні та учениці!

 

Підручник «Español» продовжує серію навчальної літератури, рекомендованої для оволодіння іспанською мовою в закладах загальної середньої освіти.

Підручник структуровано за тематичним принципом. Передбачається, що у 3-му класі ви вдосконалюватимете свій іспаномовний комунікативний досвід та оволодіватимете вміннями й навичками комунікації в різних видах мовленнєвої діяльності (говорінні, слуханні, читанні, письмі) відповідно до вимог чинної навчальної програми. Ви також здобудете певні знання про історичну й культурну спадщину Іспанії та іспаномовних країн, про повсякденне життя та побут людей. Зокрема, ви будете вивчати такі теми: «Мені подобається навчатись», «Що тобі подобається робити?», «У світі професій», «Де ти живеш?», «Смачного!», «Мій режим дня», «Мої іноземні друзі. [Мадрид. Київ.]», «Запрошуємо на свято».

У 3-му класі ви продовжите роботу з формування вимовних навичок, використовуючи вправи з підручника або допоміжні матеріали. Для цього підручник містить навчальні матеріали (тексти, діалоги, вправи, вірші), які озвучили носії іспанської мови. Це дає вам змогу адаптуватися до автентичного мовлення.

 

pdf.png pick_ispanska_mova_3_redko3.pdf
Дата 31.07.2020 15:15:25 Размер файла 7 MB Завантажити 5

Схожі матеріали (за тегом)