Я досліджую світ (частина 2)

3 клас Перегляди: 2167
Купити
Я досліджую світ. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 2 (Інформатика та дизайн і технології).

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 144
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У цьому навчальному році ви продовжите захопливу подорож разом зі Знайчиками по просторах інтернету та творчості. На вас очікують нові відкриття, сміливі експерименти й інші цікаві події. Крок за кроком ви будете здобувати нові знання з інформатики, удосконалювати свої навички роботи з комп’ютером, навчитеся шукати й обробляти потрібну інформацію, безпечно використовуючи всесвітню мережу «Інтернет». Перед вами відкриються таємниці створення чудових, корисних і гарних виробів, які прикрашатимуть та оживлятимуть побут.

Ви будете створювати проекти, навчитеся мислити технологічно, міркувати над запитаннями: як усе влаштовано й що ще треба покращити. А щоб оформити та презентувати результати проектів, вам потрібно навчитися працювати з текстовою та графічною інформацією, створювати мультимедійні презентації.

Ви дізнаєтеся багато цікавого про представників різних професій. Можливо, вивчення інформатики та технологій допоможе вам у виборі професії в подальшому житті.

Бажаємо досягти нових успіхів в освоєнні ІНФОРМАТИКИ та ТЕХНОЛОГІЙ!

 

pdf.png pick_ya_doslidzhuyu_svit2_3_vdovenko.pdf
Дата 29.07.2020 15:51:41 Размер файла 6 MB Завантажити 20

Схожі матеріали (за тегом)