Українська мова та читання (частина 2)

3 клас Перегляди: 2644
Купити
Українська мова та читання. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 2.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі діти!

 

Ви тримаєте в руках підручник з читання. Він допоможе вам пізнати красу слова, захопитися читанням цікавих текстів, поринути в дивовижні пригоди.

У підручнику вміщені твори про природу в різні пори року, про Батьківщину й рідну мову, про життя письменників і письменниць, про захоплення та мрії дітей. Ви зможете прочитати вірші, байки, загадки, лічилки, оповідання, легенди, казки, уривки з повістей та вибрати для себе найцікавіші твори.

Подані в підручнику запитання спонукатимуть вас до обговорення текстів, уважного ставлення до художнього слова, розуміння настрою персонажів. У підручнику є завдання для «художників», «письменників» і «акторів», завдяки яким ви зможете висловити своє враження від прочитаного тексту за допомогою малюнка або ж придумати власну історію про вигаданого героя. Медіакалейдоскоп залучить вас до пошуку інформації в різних джерелах (енциклопедіях, довідниках чи інтернеті) і створення власного медіапродукту — комп’ютерної презентації або плаката.

Важливо вміти працювати з підручником. У ньому є умовні позначення, які допоможуть вам виконати різноманітні завдання. Наприкінці є зміст, що ознайомить вас з переліком розділів, які ви будете вивчати. Зверніть увагу на форзаци: на одному з них подані завдання для формування вміння в учнів та учениць висловлювати свою думку; на іншому — поради для роботи з книжкою та кросворд.

Сподіваємося, мандрівка сторінками підручника з читання буде цікавою, захопливою та корисною. Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_chitannya2_3_bogdanets.pdf
Дата 18.07.2020 17:58:53 Размер файла 5 MB Завантажити 27

Схожі матеріали (за тегом)