Deutsch

Опубліковано в 2 клас   |   Переглянуто 2008 разів
Оцініть підручник!
(3 голосів)
| Купити
Deutsch
Німецька мова.Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Сподіваємося, вам сподобалося вивчати німецьку мову з лялькою Мією, з братиком Максом і сестричкою Алекс, кицею Кітті та мишкою Міккі, з якими ви познайомилися на сторінках нашого підручника в 1 класі. Разом із ними ви навчилися вітатися, прощатися, знайомитися, гратися, розповідати про свою сім’ю, розваги, іграшки та шкільні речі німецькою мовою, а також вивчили літери німецького алфавіту, навчилися лічити й читати.

На сторінках цього підручника ви не тільки знову зустрінетеся з Максом та Алекс, з Кітті та Міккі, але й познайомитеся з їхніми друзями: дівчинкою Ханною та хлопчиком Маркусом, розумним песиком Хансом, папугою Кокко, хом’яком Діккіта кроликом Хопсі. Разом із ними ви продовжуватимете вивчати німецьку мову. А ще один новий знайомий, справжній чаклун клоун Бобо, допоможе вам правильно вимовляти німецькі звуки.

З нашого підручника ви дізнаєтеся ще більше нового й цікавого про улюблені ігри та розваги німецьких дітей, про німецькі свята, про тварин. Ви навчитеся розповідати про погоду, предмети одягу, про те, що ви робите в школі, і навіть розв’язувати приклади німецькою мовою. На вас знову чекають веселі ігри, пісеньки, віршики та римування, з якими так легко запам’ятовувати нові слова. А щоб навчитися вимовляти їх правильно, ви будете слухати диск із записами. У робочому зошиті ви будете розфарбовувати малюнки, писати букви й речення, виконувати цікаві вправи. По завершенні кожного розділу ми запланували для вас захоплюючі уроки-ігри, уроки-змагання та уроки-майстрування під назвою «Viel Spaß!».

Сподіваємося, що словничок у кінці підручника стане вам у пригоді.

Не забувайте розповідати своїм рідним, про що ви дізналися на уроці. Можливо, вони також захочуть вивчати німецьку мову разом із вами.

 

pick_nimetska_mova_2_borisko.pdf
Дата 08.05.2015 20:04:00 Размер файла 9.85 MB Завантажити 30

Схожі матеріали (за тегом)

Deutsch
Deutsch
Українська мова та читання (частина 2)
Українська мова та читання (частина 2)
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Deutsch
Трудове навчання (для хлопців)
Трудове навчання (для хлопців)