Математика

2 клас Перегляди: 7311
Купити
Математика. Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Ось і промайнули твої перші літні канікули. А перший шкільний дзвоник покликав у свій рідний клас. І ми, автори підручника, вітаємо тебе, другокласника, з новим навчальним роком!

Запрошуємо тебе у «Королівство математики». Воно необмежено велике, яскраве і цікаве. Ступаючи крок за кроком його стежинами, ти будеш ставати мудрішим, адже, як говорить народна мудрість: «МУДРИМ НІХТО НЕ ВРОДИВСЯ, А НАВЧИВСЯ». Тебе чекають: Плюс Плюсович та його друзі — Мінус Мінусович, Множник Добуткович, Частка Ділинка, Козенятко, що вміло лічити до 10, та багато казкових героїв. Вони продовжуватимуть навчати тебе лічити, порівнювати, розв’язувати задачі та приклади, познайомлять з новими математичними діями — множенням і діленням, різними прийомами виконання дій, величинами, множинами, геометричними фігурами тощо.

Не забувай, що математичні знання дають енергію розуму і необхідні у житті кожному. Отже, пропонуємо тобі поринути у казковий світ математики! Нехай шлях до нього буде для тебе радісним і цікавим.

 

pdf.png pick_matematika_2_rivkind.pdf HOT
Дата 13.10.2013 17:30:00 Размер файла 8.4 MB Завантажити 108

Схожі матеріали (за тегом)