Хімія

11 клас Перегляди: 5456
Купити
Хімія. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Профільний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Школяр"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 384
• Формат файлу: pdf

 

До учнів.

 

В 11 класі триватиме вивчення хімії, зокрема органічної, та узагальнення знань з усього курсу.

Ви вже знаєте, що серед сполук різних елементів окрему групу становлять ті, що утворені Карбоном, — так звані органічні сполуки. З найважливішими з них ви ознайомилися в курсі хімії у попередніх класах, а докладно вивчити органічні речовини в усій їхній багатоманітності зможете в окремому розділі органічної хімії. Цей підручник відкриє багато нового, досі невідомого про природні й синтетичні сполуки, із яких виготовлено ваш одяг, які ви вживаєте в їжу, які вас обігрівають і лікують, з яких, зрештою, побудовано ваш організм.

Зміст кожної наступної теми і кожного наступного параграфа підручника ґрунтується на змісті попередніх. Намагайтеся зрозуміти логіку органічної хімії — і ви легко засвоїте навіть найскладніший матеріал. А знання залежності властивостей органічних речовин від їх будови дасть вам змогу не лише пояснювати ці властивості, а й передбачати їх.

Розділ «Узагальнювальне повторення найважливіших питань курсу хімії» допоможе вам підсумувати знання з хімії, сформувати цілісні уявлення про неорганічні й органічні речовини на єдиній теоретичній основі, осмислити основні хімічні поняття, значення законів і теорій, усвідомити місце хімії серед наук про природу і роль цієї науки в житті суспільства.

У вивченні хімії вам допоможе структура підручника. Фактичний матеріал про органічні сполуки викладається в рубриках: Склад і будо ва молекул. Фізичні властивості, Хімічні властивості, Застосуван ня. Добування. Матеріал про хімічні властивості як найважливіший подається у зручному вигляді: рівняння хімічних реакцій речовин, що розглядаються в параграфі, згруповано в одному місці, а пояснення цих реакцій наводяться паралельно.

Кожна тема закінчується висновками, в яких узагальнено основний, найважливіший матеріал, що викладався. Наприкінці параграфів наведено завдання, за допомогою яких ви можете перевірити свої знання і розуміння вивченого. Не лінуйтеся робити це систематично — і успіх у навчанні забезпечений. Не нехтуйте також запитаннями, вміщеними в тексті параграфів.

Навички експериментування ви зможете розвинути, виконуючи різноманітні хімічні досліди. Прописи лабораторних робіт наведено в тексті параграфів, а практичних робіт — у кінці розділів.

 

pdf.png pick_himiya_11_velichko2 HOT
Дата 21.04.2015 10:36:00 Размер файла 29 MB Завантажити 100

Схожі матеріали (за тегом)