Технології

11 клас Перегляди: 5403
Купити
Технології. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту, академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники!

 

«Технології» - це предмет, який найбільшою мірою з поміж інших шкільних дисциплін дає змогу активно розвивати творчу особистість молодої людини.

Вивчення технологій в 11 му класі спрямоване на підготовку випускника до свідомого вибору професії відповідно до індивідуальних можливостей, що потребує не лише наявності ґрунтовних знань із тих наук, які вивчались упродовж усіх шкільних років, а й умінь та здатності використовувати такі знання на практиці, самостійно вирішувати нестандартні життєві проблеми.

Звісно, передбачити всі труднощі, які можуть з'явитися на шляху до омріяної професії, і підготувати універсальні формули їх успішного подолання, неможливо. Однак ми переконані, що стати професіоналом і бути успішним, мати можливість особистісного зростання протягом усього життя можна лише за умови творчого підходу до розв'язання будь-яких завдань. Доведено, що людина здатна працювати творчо у будь-якій сфері діяльності і, що найголовніше, може цього навчитися.

Важливу роль у цьому процесі відіграє навчання основ проектної діяльності, що пронизує всі галузі сучасного виробництва, включаючи проектування технологічного процесу і створення виробництва будь-яких технічних об'єктів.

Проектна діяльність спрямована саме на формування вмінь самостійно здобувати знання у відповідній галузі, планувати роботу, визначати завдання та реалізовувати їх.

Упродовж вивчення цього курсу ви розширите набуті в 10-му класі знання про проектну технологію в умовах сучасного виробництва та діяльності людини. Процес творчості і прийоми розвитку творчих здібностей розглядаються на прикладі технічного винахідництва як рушійної сили розвитку сучасних технологій, зокрема пояснюється суть технічної суперечності як основи будь якого винаходу. Ви поглибите знання про методи проектування і творчого пошуку («мозковий штурм», силектика, морфологічний та функіально-вартісний аналіз тощо), які знадобляться у подальшому нявчанні і майбутній професійній діяльності під час створення творчих проектів різного рівня складності.

 

pdf.png pick_tehnologiyi_11_kobernik
Дата 17.04.2015 23:04:00 Размер файла 3 MB Завантажити 47

Схожі матеріали (за тегом)