Економіка

11 клас Перегляди: 3201
Купити
Економіка (профільний рівень). 11 клас.

• Автор:
• Видавництво: "Аксіома"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Вступне слово до учнів

 

Шановні читачі підручника «Економіка (профільний рівень). 11 клас»!

Ви продовжуєте вивчати економіку. Ті знання з економіки, які ви вже маєте, та досвід її вивчення, одержаний у 10-му класі, допоможуть при засвоєнні тем цього підручника.

Підручник «Економіка (профільний рівень). 11 клас» є значним за обсягом і містить матеріал, що вимагатиме від читача значних інтелектуальних зусиль. Серед завдань, які пропонуються наприкінці тем, є й такі, що передбачають елементи творчого пошуку. Чи означає це, що вивчати економіку в 11 -му класі буде складніше?

Ні, не означає. По-перше, тому, що більші інтелектуальні зусилля, зазвичай, приносять людині й більше інтелектуальне задоволення, коли матеріал вже опановано. По-друге, у нагоді вам стануть раніше отримані знання з економіки. А якщо вони не були достатньо ґрунтовними, ви скористаєтеся посиланнями на відповідні теми підручника для 10 класу. По-третє, автори цього підручника ставили за мету уникнути зайвих ускладнень навіть там, де йшлося про складні економічні процеси та явища. У підручнику використано багато конкретних прикладів, спрощених схем, логічних ланцюжків тощо. По-четверте, спосіб подання матеріалу в підручнику є таким, що не лише передбачає інформування читача, а й акцентування його уваги на суперечливих явищах сучасного економічного життя. Це робить матеріал більш цікавим.

Цей підручник охоплює три розділи, у яких пояснюється підприємницька діяльність, аналізується національна економіка як ціле та роль уряду в її функціонуванні, розкривається зміст міжнародних економічних відносин. Засвоївши матеріал цих трьох розділів, ви сформуєте теоретичний фундамент, який дасть вам змогу успішно продовжувати навчання у вищих навчальних закладах - університетах, коледжах економічного спрямування. Він також допоможе у повсякденному житті, яке вимагає від усіх нас поінформованості, раціональних вчинків та вірних передбачень.

Радимо вам з однаковою увагою ставитися до всіх частин кожної теми - вступу, власне викладу, основного матеріалу, підсумків, пояснень практичного значення знань, до завдань та вправ, вказівок щодо напрямків подальшого поглиблення знань.

 

pdf.png pick_ekonomika_11_radionova2
Дата 10.04.2015 09:40:00 Размер файла 5 MB Завантажити 26

Схожі матеріали (за тегом)