Алгебра

11 клас Перегляди: 4845
Купити
Алгебра. 11 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень, профільний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 448
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Пропонований підручник для 11 класу є продовженням підручника «Алгебра і початки аналізу» для 10 класу. В 11 класі розглядається принципово нова частина курсу — початки аналізу. Математичний аналіз (або просто аналіз) — галузь математики, яка була сформована у XVIII ст. і відіграла значну роль у розвитку природознавства: з явився потужний, досить універсальний метод дослідження функцій для розв’язування багатьох прикладних задач. В 11 класі буде розглянуто показникову та логарифмічну функції, елементи комбінаторики, теорії ймовірностей і статистики, які широко застосовують у найрізноманітніших галузях знань.

Структура підручника для 11 класу аналогічна до структури підручника для 10 класу. Нагадаємо, як користуватися підручником.

Система навчального матеріалу з кожної теми представлена на двох рівнях. Основний, матеріал для академічного і профільного рівнів наведено в параграфах, номери яких позначено синім кольором. Додатковий матеріал (номери параграфів позначено сірим кольором) призначений для оволодіння темою на глибшому рівні (наприклад, для виконання складніших завдань а алгебри і початків аналізу зовнішнього незалежного оцінювання з математики). Цей матеріал учні можуть опановувати самостійно чи під керівництвом учителя при вивченні математики в класах, які вивчають математику за програмою академічного рівня. Матеріал можна також використовувати для систематичного вивчення поглибленого курсу алгебри і початків аналізу в класах, школах, ліцеях та гімназіях фізико-математичного профілю або в класах з поглибленим вивченням математики.

 

pdf.png pick_algebra_11_nelin2.pdf
Дата 11.03.2015 23:37:00 Размер файла 35 MB Завантажити 96

Схожі матеріали (за тегом)