Технології

11 клас Перегляди: 2781
Купити
Технології. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту, академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники!

 

«Технології» - це предмет, який найбільшою мірою з-поміж інших шкільних дисциплін дає змогу активно розвивати творчу особистість молодої людини.

Вивчення технологій в 11-му класі спрямоване на підготовку випускника до свідомого вибору професії відповідно до індивідуальних можливостей, що потребує не лише наявності ґрунтовних знань із тих наук, які вивчались упродовж усіх шкільних років, а й умінь та здатності використовувати такі знання на практиці, самостійно вирішувати нестандартні життєві проблеми.

Звісно, передбачити всі труднощі, які можуть з’явитися на шляху до омріяної професії, і підготувати універсальні формули їх успішного подолання, неможливо. Однак ми переконані, що стати професіоналом і бути успішним, мати можливість особистісного зростання протягом усього життя можна лише за умови творчого підходу до розв’язання будь-яких завдань. Доведено, що людина здатна працювати творчо у будь-якій сфері діяльності і, що найголовніше, може цього навчитися.

Важливу роль у цьому процесі відіграє навчання основ проектної діяльності, що пронизує всі галузі сучасного виробництва, включаючи проектування технологічного процесу і створення виробництва будь-яких технічних об’єктів.

Проектна діяльність спрямована саме на формування вмінь самостійно здобувати знання у відповідній галузі, планувати роботу, визначати завдання та реалізовувати їх.

Упродовж вивчення цього курсу ви розширите набуті в 10-му класі знання про проектну технологію в умовах сучасного виробництва та діяльності людини. Процес творчості і прийоми розвитку творчих здібностей розглядаються на прикладі технічного винахідництва як рушійної сили розвитку сучасних технологій, зокрема пояснюється суть технічної суперечності як основи будь-якого винаходу. Ви поглибите знання про методи проектування і творчого пошуку («мозковий штурм», синоптика, морфологічний та функціально-вартісний аналіз тощо), які знадобляться у подальшому навчанні і майбутній професійній діяльності під час створення творчих проектів різного рівня складності.

 

pdf.png pick_tehnologii_11_kobernik.pdf
Дата 01.02.2014 20:43:00 Размер файла 3 MB Завантажити 10

Схожі матеріали (за тегом)