Світова література

11 клас Перегляди: 2623
Купити
Світова література. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень, профільний рівень).

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники!

 

Шановні друзі, ви тримаєте в руках підручник, який допоможе вам завершити попереднє ознайомлення з найкращими творами світового письменства. Саме так — попереднє, адже читання і перечитування літературних шедеврів протягом останніх двох тисячоліть було невід’ємною складовою культурного життя європейців. Хочеться сподіватися, що й надалі, принаймні протягом XXI ст., людство не втратить смаку до цього захопливого заняття, змістом паперових, електронних або якихось інших, новітніх, книжок залишатимуться твори Шекспіра і Чехова, Кафки і Джойса, Аполлінера і Рільке й незмінним буде те, що сучасна теорія літератури, відкинувши псевдонаукові терміни, називає просто задоволенням від тексту.

Раджу й вам якомога частіше влаштовувати собі таке задоволення. Що ж до підручника, то він надасть інформацію, необхідну для обговорення прочитаних вами художніх творів, розповість про їхніх авторів. Тут ви знайдете пояснення літературознавчих термінів, цікаві матеріали про визначні мистецькі явища (рубрика «Мистецький тур»), запитання і завдання, спрямовані на закріплення вивченого та розвиток творчого мислення.

 

pdf.png pick_svitova_literatura_11_zvinyatckovskiy_p.pdf
Дата 03.12.2013 22:11:00 Размер файла 18 MB Завантажити 5

Схожі матеріали (за тегом)