Економіка

11 клас Перегляди: 8687
Купити
Економіка. 11 клас. Рівень стандарту. Академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Сучасну людину щоденно оточують проблеми економічного характеру — вибір товарів і ціни на них, дохід сім’ї та витрати на придбання всього необхідного для життя, пошук роботи та заробітна плата. Однак серед нас вирують й інші економічні проблеми, наприклад: спад виробництва, економічна криза, податки, безробіття та інфляція. Через рік і вам доведеться не тільки розв’язувати власні економічні проблеми та влаштовувати особисте життя, але й брати участь у суспільній діяльності. Ви будете мати право голосувати і вирішувати подальшу долю нашої країни. І тому для здійснення правильного вибору, який стосується вас особисто і всієї країни загалом, ви повинні мати достатні економічні знання і широкий світогляд.

Ми хочемо допомогти вам засвоїти фундаментальні знання про економічне життя суспільства, сформувати світогляд цивілізованої людини, що визнає такі загальнолюдські цінності, як свобода діяльності та вибору, право приватної власності, дотримання законів тощо. Ми також ставимо за мету сприяти формуванню навичок раціональної економічної поведінки як споживача, найманого працівника, виробника, платника податків, користувача суспільних благ.

Ми сподіваємося, що вивчення економіки допоможе вам опанувати деякі прийоми економічного аналізу ситуації навколо вас, сприятиме засвоєнню спеціальних знань, пов’язаних із вибором майбутньої сфери діяльності та професії.

Підручник «Економіка» складається із десяти тем, які розкривають зміст навчального матеріалу з економіки. Він допоможе вам засвоїти сутність фундаментальних явищ, характерних Для будь-якої економіки. Це — ресурси, продукт, виробництво, потреби, споживач, виробник, економічна ефективність, економічна система тощо. Підручник ознайомить вас із процесами та явищами, які властиві ринковій економіці, а саме: попитом, пропозицією, ціною, ринковими доходами, видами грошей та ринковою інфраструктурою; дасть вам змогу набути знання з підприємництва та різних аспектів діяльності фірм; розкриє особливості національної економіки та роль уряду в її функціонуванні. Також ви отримаєте уявлення про функціонування світової економіки, про переваги та загрози для економік окремих країни, що пов’язані з процесами глобалізації.

 

pdf.png pick_ekonomika_11_krupska.pdf HOT
Дата 01.12.2013 20:39:00 Размер файла 6 MB Завантажити 576

Схожі матеріали (за тегом)