Захист вітчизни

11 клас Перегляди: 7968
Купити
Захист вітчизни. 11 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень для хлопців).

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 280
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники!

 

У цьому навчальному році ми продовжуватимемо вивчати предмет «Захист Вітчизни». Пригадуватимемо вивчене, оволодіватимемо новими знаннями, уміннями та навичками.

Значну увагу приділятимемо тактичній підготовці. Оволодівши цим навчальним матеріалом, ви дізнаєтеся про обов’язки солдата та послідовність його дій в бою, усвідомите необхідність рубежу і часу переведення засобів індивідуального захисту в «бойове» положення, засвоїте особливості дій солдата у складі бойових груп, зможете уяснити дії відділення в основних видах бою й дозорі.

На заняттях, присвячених вогневій підготовці, навчитеся прийомам стрільби зі стрілецької зброї, зрозумієте, як стати влучним стрільцем. У ході вогневих тренувань удосконалите навички стрільби, неухильно дотримуючи правил безпеки під час її проведення.

Відомості, які містяться у розділах підручника, що стосуються різних Статутів Збройних сил України сприятимуть поглибленню ваших знань у цій галузі, вихованню поваги до строю та військової служби.

Теоретичні й практичні знання елементів військової топографії нададуть можливість безпомилково орієнтуватися на незнайомій місцевості без топографічної карти з використанням орієнтирів, розвідувати й визначати захисні властивості рельєфу.

Значну увагу автори приділили опису розучування техніки бігу, прийомам і способам подолання перешкод, систематизації прийомів самозахисту. Ви набудете загальної витривалості, сили й швидкості та вмінь успішно діяти в умовах сучасного бою.

Ознайомлюючись із навчальним матеріалом розділу «Військово-медична підготовка», ви зосередите увагу на засвоєнні знань про надання першої допомоги пораненим як звичайною зброєю, так і зброєю масового ураження, навчитеся користуватися індивідуальними засобами медичного захисту.

Набуті знання будуть потрібні не лише для того, щоб стати сильною, освіченою й ерудованою людиною, а й для формування свідомого ставлення до захисту свого життя, життя рідних, друзів і співгромадян.

 

pdf.png pick_zahist_vitchizni_11_pashko.pdf HOT
Дата 25.11.2013 22:48:00 Размер файла 14 MB Завантажити 229

Схожі матеріали (за тегом)